USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Hospedagem Cabo Frio - Praia Do Forte Cabo Frio Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Hospedagem Cabo Frio - Praia Do Forte

Förhandsbokning
2026-08-02
2026-08-03

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

44

Hospedagem Cabo Frio - Praia Do Forte


Lägenheten Hospedagem Cabo Frio - Praia Do Forte ligger ungefär 9 minuter till fots från Parque Estadual das Dunas.

Gästerna kan nå Cabo Frios centrum på 15 minuters promenad och besöka Praia das Dunas som ligger mindre än 600 meter bort. Gästerna kommer att bo inte långt från Kyrkan Paróquia São Cristóvão.

Lägenheten Hospedagem Cabo Frio - Praia Do Forte har en separat toalett och en dusch för din komfort.

Förbättra din vistelse med bekvämligheter som kylskåp, ugn och glas som finns i lägenheten. Busshållplatsen Cabo Frio är belägen ungefär 10 minuter till fots från den här lägenheten.


Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Wi-Fi
  • Parkering

På rummet

  • Rum med Wi-Fi
  • Matbord
  • Tvättmaskin
  • LCD-TV

Hotellregler

Incheckning: från 14:00 till 19:00
Utcheckning: från 06:00 till 11:00

Vanliga frågor

  • Hur många gäster kan bo i lägenheten Hospedagem Cabo Frio - Praia Do Forte?

    Upp till 6 gäster kan bo i lägenheten Hospedagem Cabo Frio - Praia Do Forte.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-08-02
2026-08-03

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Hospedagem Cabo Frio - Praia Do Forte, Brasilien

Rua - Alberto Gabbay 13 Apto 103, Cabo Frio, Brasilien

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © allriodejaneirohotels.com

All rights reserved